Money.pl - Kliknij po wicej
Gieda
GPW 2020-09-25 18:58
WIG Informujemy, i w zwizku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostpne s bezporednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2020-09-25
USD 3,9016 +0,47%
EUR 4,5477 +0,45%
CHF 4,2095 +0,23%
GBP 4,9802 +0,68%
Wspierane przez Money.pl
opublikowano: 16 listopada 2015 w kategorii: Świat komentarze: 0 NAJNOWSZE

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2015

Global Entrepreneurship Week to największe święto przedsiębiorczości na świecie. Organizowane jest od 2008 roku aż w 143 krajach, w tym również w Polsce. Wydarzenie odbywać się będzie od 16 do 22 listopada tego roku.

Głównym koordynatorem wydarzenia w Polsce jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Warto podkreślić, że jej działanie nie kończy się tylko na jednym tygodniu, ponieważ wsparcie dla różnych inicjatyw z zakresu przedsiębiorczości jest zapewniane cały rok. Na głównej stronie - Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - można znaleźć informacje na temat wydarzeń odbywających się w danym województwie.

Ideą wydarzenia są bezpłatne szkolenia, warsztaty, konkursy, itp. organizowane przez różne podmioty, które wyrażają chęć na krzewienie w społeczeństwie przedsiębiorczości. Należą do nich firmy, instytucje państwowe, uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe i osoby prywatne.

Tematami przewodnimi tygodnia przedsiębiorczości są między innymi: zarządzanie przedsiębiorstwem, pozyskiwanie środków finansowych, doradztwo zawodowe, współpraca nauki i biznesu, tworzenie własnej marki, rozwój osobisty czy prawo podatkowe.

To właśnie na Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, oraz innych wydarzeniach współtworzonych w ramach rozpowszechniania wiedzy na ten temat, możemy otrzymać odpowiedzi na nurtujące nas pytania bądź rozwiać niepewności. Na stronie Fundacji istnieje możliwość podzieleniem się ze społecznością informacją o naszym własnym wydarzeniu, a także możemy rozpocząć współpracę jako partner, sponsor lub koordynator regionalny.

0 koment.

lub zadaj pytanie ekspertowi

Każdy komentarz zostanie opublikowany po zaakceptowaniu przez administratora.

Ten wpis nie ma jeszcze żadnych komentarzy.